HOME
menu

Zapraszamy do naszego klubu na grupowe zajęcia squasha. W naszej ofercie znajduje się kilka różnego rodzaju zajęć, które prowadzone są przez naszych trenerów. Szczegóły dostępne są w recepcji klubu.

 

SQUASH BUDZIK — poranne zajęcia grupowe, które odbywają się we wtorki i czwartki. Od godziny 7:30 do 9:00 uczestnicy zajęć trenują pod okiem trenera Maćka Kliś. Osoby zainteresowane dołączeniem do zajęć serdecznie zapraszamy.

SQUASH DOBRANOCKA — Zajęcia grupowe odbywające się wieczorem pomagające w rozładowaniu stresu nagromadzonego w ciągu dnia, połączone z doskonaleniem umiejętności pod okiem trenera Macieja Kliś, a także rywalizacją z pozostałymi zawodnikami. Głównie pojawiają się za na nich zawodnicy na poziomie ŚREDNIO ZAAWANSOWANYM lub ZAAWANSOWANYM. Zajęcia odbywają się w poniedziałki o 19:00.

NEXT Treningi dla osób na poziomie ŚREDNIO ZAAWANSOWANYM. Jeżeli swoją przygodę rozpocząłeś na Pierwszym Kroku i czujesz, że potrzebujesz już czegoś więcej lub wracasz po kontuzji, to zajęcia właśnie dla Ciebie! Tomasz Figura czeka na Was w każdy wtorek i czwartek o 19:00.

PIERWSZY KROK — Treningi grupowe pod okiem trenera Tomasza Figury, przeznaczone dla osób POCZĄTKUJĄCYCH. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki oraz czwartki o 18:00.

SZKÓŁKA SQUASHA — szczegółowe informacje tutaj.

HOT FRIDAY — szczegółowe informacje tutaj.

 

 

Zrzut ekranu 2018-09-18 o 10.19.53.png