HOME
menu


SPONSOR GŁÓWNY "VOLVO SQUASH LEAGUE":

Volvo Auto-Boss - jest wielooddziałowym autoryzowanym dealerem Volvo. Jego salony zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Chorzowie. Volvo Auto-Boss zajmuje się sprzedażą samochodów nowych i używanych, oferuje pełen zakres usług serwisowych, prowadzi sprzedaż części zamiennych i akcesoriów. Posiada również kompleksową ofertę finansową i ubezpieczeniową.

www.autoboss.dealervolvo.pl

 

SPONSORZY LIGI:

Abakon - Zajmuje się budową domów jednorodzinnych z ekologicznych prefabrykatów keramzytowych. Domy budowane według naszych projektów powstają w ciągu 3 miesięcy, a firma bierze na siebie załatwienie wszystkich związanych z inwestycją formalności.

www.abakon.com

 

Dot Blue - firma specjalizująca się w rozwiązaniach IT na potrzeby WWW oraz fotografii. 

www.dotblue.pl

 

Hi-tec - jest brytyjską firmą, założoną w 1974 i oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria do uprawiania aktywności w kategoriach: Athletic/Sport, Cort/Indoor, Outdoor i Golf. Globalnie Hi-Tec sponsoruje podróżników, mistrzów świata i wybitnych sportowców w takich dyscyplinach jak badminton, golf, squash i floret. Przedstawicielem w Polsce oraz projektantem i producentem odzieży dla marki Hi-Tec na rynek outdoor jest Martes Sport Sp. z o.o. Martes Sport działa na polskim rynku od 1993 r. i reprezentuje różne marki, oferujące produkty do uprawiania sportu, turystyki i rekreacji: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Icepeak, Iguana, Magnum, Martes, Nike akcesoria.

www.hi-tec.com.pl

  

Enjoy Klub Squasha - największy w Bielsku-Białej i drugi pod względem ilości kortów klub na Śląsku. Połączony do końca roku 2015 z Modelarnia Siłownia i Fitness dla kobiet jest to największy tego typu obiekt w Polsce. Aktualnie klub jest w trakcie rozbudowy o 4 kolejne korty do squasha (w tym jeden szklany) oraz siłownię, restaurację i część relaksacyjną. Zakończenie rozbudowy klubu przewidziane jest na wrzesień 2015r.

www.enjoysquash.com
 

   

Squash Promotion Group - firma specjalizująca się w promocji squasha za pomocą mobilnego pełnowymiarowego szklanego kortu do squasha, na którym rozgrywane są najważniejsze wydarzenia squashowe w Polsce i w Europie. 

www.squashpromotiongroup.com


Jasiu Nalepka -  firma z Bielska-Białej specjalizująca się w oklejaniu samochodów firmowych a także rajdowych.

jasiunalepka.pl


Kocierz Hotel i Spa - to właśnie tu w górach, na Przełęczy Kocierskiej, w otoczeniu pięknej beskidzkiej przyrody, czeka na Państwa Kocierz Hotel & SPA. Wnętrza i infrastruktura ośrodka dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb naszych Gości. To sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce na rodzinny wyjazd, wypoczynek w gronie przyjaciół, spotkanie biznesowe czy konferencję.

www.kocierz.pl

 

Terra Felix - importer "TERRA FELIX. Wina Iberyjskie" rozpoczął działalność jesienią 2015 roku, z założenia koncentrując się na winach hiszpańskich i portugalskich. Poszukuję win szczególnych, niszowych, niebanalnych, zaktórymi stoi jakaś historia; win jednocześnie, których akceptacja nie stanowiłaby trudności nie tylko dla koneserów, ale również dla szerszej publiczności o mniej wyrobionym podniebieniu.

www.terra.felix.pl