HOME
menu

Regulamin cyklu Enjoy Squash Cup.

Aktualne wyniki znajdują się na dole strony.

Enjoy Squash Cup - cykl turniejów rozgrywanych pod patronatem PFS (Polska Federacja Squasha). 

Enjoy Squash Cup to cykl około 15 turniejów rozgrywanych w trakcie sezonu 2015/2016. Mają one rangę PFS kat. B/B+, co oznacza że zawodnicy biorący udział w imprezie zdobywają punkty do ogólnopolskiego rankingu zawodników. Rozgrywki odbywają się w kategorii OPEN, damskiej oraz juniorskich.

Wszystkich chętnych do udziału w zawodach zapraszamy co 3-4 tygodnie do naszego klubu, w piątkowe wieczory. Wszyscy zawodnicy mogą liczyć na świetną atmosferę, zdrową sportową rywalizację oraz przekąski. Dla najlepszych graczy przewidziane są nagrody rzeczowe.

Do wzięcia udziału wymaga jest licencja PFS. Wydana jest ona bezpłatnie po złożeniu wniosku pod adresem znajdującym się poniżej:

http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html przy czym istnieje również możliwość wypełnienia wniosku o licencję w naszym klubie, a sam klub dopełni formalności jej poprawnego złożenia.

Punkty zdobywane w trakcie rozgrywek są uwzględniane w klubowym rankingu Enjoy Squash Cup. Aktualne wyniki są przedstawione poniżej. Wartości punktowe w rankingu Enjoy Squash Cup odpowiadają wartościom z rankingu PFS.

Informacje o najbliższym rozgrywanym turnieju znajdują się na stronie: http://bo5.pl/enjoy/

Partnerami cyklu Enjoy Squash Cup są: profecjonalna sieć sprzedaży i poradnictwa żywieniowo-suplementacyjnego Perfect Body Center (http://perfectbodycenter.pl/), producent odzieży sportowej Hi-Tec (http://hi-tec.com.pl/), producent wyjątkowych drzwi High Contrast (http://www.hcdesign.pl/) oraz hotel Bania z Białki Tatrzańskiej (https://hotelbania.pl/). Towarzyszy im DotBlue specjalizujące się w tworzeniu stron www i nowych technologiach (http://dotblue.pl). Partnerem kulinarnym jest restauracja "Maximus" (http://www.maximus.bielsko.pl), a partnerem medialnym portal http://bielsko.biala.pl/ 

bania.jpg

Zapraszamy wszystkich do udziału w turniejach cyklu Enjoy Squash Cup!

Klubowe Piątki to cykl 6 turniejów, które będą odbywać się średnio raz w miesiącu w klubie Enjoy do końca marca 2017.

Po raz pierwszy zawodnicy zostaną rozstawieni zgodnie z rankiniem Klubowych Piątków Klubu Enjoy. http://enjoysquash.com/turnieje1/enjoy-squash-cup/
Turnieje te są skierowane głównie do osób grających na poziomie średniozaawansowanym i podstawowym.Ranking klubowy zawodnika będzie sumą najlepszych jego 4 wyników w turniejach tego cyklu. Serdecznie zapraszamy wszystkich graczy, a w szczególności tych reprezentujących poziom średniozaawansowany i tych którzy niedawno rozpoczęli swoją przygodę ze squashem do udziału. Zapewniamy catering, świetną atmosferę i solidną porcję zdrowej rywalizacji :)

Turnieje z cyklu "Klubowe Piątki" będą odbywać się naprzemiennie z turniejami cyklu "Enjoy Squash Cup".

 

AKTUALNE WYNIKI:

Enjoy Squash Cup rankingklubowe piatki squash ranking