HOME
menu

Trenerzy:
 

Wacław Staszkiewicz

WACŁAW

Uprawnienia: ESF L2
Specjalizacja: Wacław od wielu lat jest nauczycielem wychowania fizycznego, od dzieciństwa jest związany ze sportem. Jest również wielokrotnym zwycięzcą Volvo Squash League. Trenuje zawodników zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Jego największym sukcesem jest wytrenowanie obecnego lidera ogólnopolskiego rankingu do lat 17, Kajetana Lipskiego. 
Dostępność: W tygodniu od godz. 7:00 do godz. 19:00 oraz w soboty godziny poranne.

Tel.: 600-319-004

Udziela pierwszej darmowej lekcji.

Yana Kovalska

YANA KOVALSKA

Uprawnienia: ESF L2

Specjalizacja: Yana od wielu lat jest trenerką squasha ESF level 2. Jest sędzią na turniejach europejskich jak również zawodniczką z wieloma sukcesami na koncie. Specjalizuje się w zajęciach z dziećmi, początkującymi jak i profesjonalnymi zawodnikami. Yana prowadzi również treningi grupowe przeznaczone dla osób początkujących. Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godz. 17:00.

Dostępność: Elastyczny grafik zajęć.
Languages: polski, angielski, ukraiński

Tel.: 571-799-454

Patrik Pelech

PATRIK PELECH

Patrik w squasha gra od 17 lat i ma na swoim koncie kilka sukcesów. Zakwalifikował się do reprezentacji Czech Juniorów. Brał udział w Mistrzostwach Europy Juniorów podczas których zajął pierwsze miejsce. Jest zawodnikiem trenującym pod okiem trenera reprezentacji Czech. Swoją praktykę trenerską rozpoczął w Sc Squash Třinec, następnie wyjechał na kilkumiesięczny staż trenerski u Tomáša Hrazskiego do Gdańska, a następnie został trenerem głównym w Rybniku i Jastrzębiu Zdroju. Głównymi zaletami jego metod treningowych są szczegóły w technice uderzen i poruszania się. Jeżeli, masz problemy z siłą swoich uderzeń, techniką uderzeń, poruszaniem się lub po prostu chcesz zagrać sparing i uzyskać wskazówki i przeanalizować swoje błędy - zadzwoń do Patrika.

Dostępność: Środy cały dzień.
Languages: Czech (native), Polish (fluent), English (fluent)  

 

Tel.: +42 077-666-7365

Jarek

JAREK

Uprawnienia: WSF L1
Specjalizacja: Trenuje zawodników zarówno początkujących jak i średniozaawansowanych. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz zajęcia grupowe "Pierwszy Krok".
Dostępność: W tygodniu od godz. 16:00 do godz. 19:00 oraz w soboty godziny poranne.

Tel.: 502-107-985

Udziela pierwszej darmowej lekcji.