HOME
menu

Trenerzy:
 

Wacław

WACŁAW

Uprawnienia: ESF L2
Specjalizacja: Wacław od wielu lat jest nauczycielem wychowania fizycznego, od dzieciństwa jest związany ze sportem. Jest również wielokrotnym zwycięzcą Volvo Squash League. Trenuje zawodników zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Jego największym sukcesem jest wytrenowanie obecnego lidera ogólnopolskiego rankingu do lat 17, Kajetana Lipskiego. 
Dostępność: W tygodniu od godz. 7:00 do godz. 19:00 oraz w soboty godziny poranne.

Tel.: 600-319-004

Udziela pierwszej darmowej lekcji.

Szymon

SZYMON

Specjalizacja: osoby początkujące oraz średnio-zaawansowane. 

Tel.: 503-127-719

Udziela pierwszej darmowej lekcji.

Tomek

TOMEK


Specjalizacja: Tomek skupia się przede wszystkim na zajęciach grupowych takich jak Pierwszy Krok czy Next. Organizuje również weekendowe sparingi dla zawodników na każdym poziomie zaawansowania. Tomek jest dobrym duchem klubu od samego początku, na jego zajęciach z pewnością nie będziecie się nudzić. Więcej o zajęciach Tomka znajdziecie TUTAJ.
Dostępność: Obecnie nie udziela lekcji indywidualnych.

Tel.: 602-119-621

Kajetan Lipski

KAJETAN LIPSKI

Kajetan jest zawodnikiem trenującym pod okiem Macieja Klisia (byłego trenera kadry narodowej) od 10 latReprezentuje Polskę od 2016 roku. Jest wielokrotnym medalistą ogólnopolskich turniejów o najwyższej randze. Regularnie bierze udział w turniejach pod patronatem European Squash Federation (ESF). Jako jeden z dwóch Polaków w historii doszedł do półfinału Czech Junior Open (super series). W rankingu Polskiego Związku Squash’a obecnie zajmuje 13 miejsce. 

Dostępność: Wtorki od godziny 15:00 do końca dnia.
Languages: Polish, English (fluent)  

Tel.: +48 506-605-645

Iga Łaba

IGA ŁABA

Iga jest zawodniczką trenującą pod okiem Macieja Klisia (byłego trenera kadry narodowej) od 6 lat. Specjalizuje się w pracy z juniorami od 4 roku życia. Prowadzi Enjoy Squash Academy w której trenują najlepsi bielscy juniorzy. Drużyna Enjoy razem z Igą wyjeżdża regularnie na turnieje ogólnopolskie oraz zagraniczne. Szukasz sportu dla swojego dziecka? Dobrze trafiłeś.  

Dostępność: Elastyczny grafik zajęć.
Languages: Polish, English (fluent) 

Tel.: +48 606-718-771

Yana Kovalska

YANA KOVALSKA

Uprawnienia: ESF L2

Specjalizacja: Yana od wielu lat jest trenerką squasha ESF level 2. Jest sędzią na turniejach europejskich jak również zawodniczką z wieloma sukcesami na koncie. Specjalizuje się w zajęciach z dziećmi, początkującymi jak i profesjonalnymi zawodnikami. 

Dostępność: Elastyczny grafik zajęć.
Languages: Ukrainian (native), English (advanced) 

Tel.: +380 96 499 9324

Patrik Pelech

PATRIK PELECH

Patrik w squasha gra od 17 lat i ma na swoim koncie kilka sukcesów. Zakwalifikował się do reprezentacji Czech Juniorów. Brał udział w Mistrzostwach Europy Juniorów podczas których zajął pierwsze miejsce. Jest zawodnikiem trenującym pod okiem trenera reprezentacji Czech. Swoją praktykę trenerską rozpoczął w Sc Squash Třinec, następnie wyjechał na kilkumiesięczny staż trenerski u Tomáša Hrazskiego do Gdańska, a następnie został trenerem głównym w Rybniku i Jastrzębiu Zdroju. Głównymi zaletami jego metod treningowych są szczegóły w technice uderzen i poruszania się. Jeżeli, masz problemy z siłą swoich uderzeń, techniką uderzeń, poruszaniem się lub po prostu chcesz zagrać sparing i uzyskać wskazówki i przeanalizować swoje błędy - zadzwoń do Patrika.

Dostępność: Środy cały dzień.
Languages: Czech (native), Polish (fluent), English (fluent)  

 

Tel.: +42 077-666-7365