HOME
menu

Start w fitness

Rozpoczynasz swoją przygodę z zajęciami fitness ?
Pierwszy raz w Enjoy ?
Wracasz po dłuższej przerwie ?
Zapraszamy !!!

Enjoy pokażemy Ci, że fitness to nasza pasja...pasja, którą z pewnością Cię zarazimy — to pierwsza z rzeczy, którą możemy Ci zagwarantować.

Dlaczego ?

Dla nas liczy się każdy powód, dla którego ćwiczysz, ale przede wszystkim aspekt PRO ZDROWOTNY, ponieważ wierzymy, że ...... "w zdrowym ciele, zdrowy duch".
Już dzisiaj znajdziesz u nas zarówno zajęcia autorskie z programem własnym każdego z instruktorów, ale naszą główną specjalizacją są zajęcia LES MILLS !!!

 


W Les Mills jest pasja, jest ENERGIA i motywacja, której doświadczysz, słuchając starannie dobranej muzyki, a cykliczny program szkolenia instruktorów gwarantuje Ci zajęcia, na najwyższym poziomie u każdego z naszych prowadzących. Do tego, co około trzy miesiące zmienia się program ćwiczeń, abyś nie popadł w rutynę, która tal bardzo odpycha wielu z nas od czerpania przyjemności z wysiłku fizycznego.

Nie cieszy Cię trening ? Spróbuj naszych Zajęć Wprowadzających — INTRO Les Mills (Przeczytaj opisy zajęć fitness) gdzie pokażemy Ci w pigułce różne programy i jeśli to konieczne nauczymy techniki ich POPRAWNEGO wykonywania — znowu po to by trening był przyjemnością i byśmy mogli zagwarantować Ci EFEKT. Tak EFEKT to kolejna rzecz, którą gwarantujemy !!! Różnorodność zajęć możesz zobaczyć w naszym grafiku a na stronie z opisami zajęć dowiesz się więcej na temat poszczególnych form treningu.

Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz, to zalecamy skorzystanie z darmowego treningu wprowadzającego, na którym nasz wykwalifikowany trener pomoże Ci wybrać odpowiednie zajęcia. Od nas dowiesz się na prawdę, które zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie przynajmniej na początek. W ENJOY dbamy o Twoje zdrowie !!!

Dla osób zaawansowanych polecamy zajęcia w kolorze czerwonym gdzie motoryka, siła czy ćwiczenia CARDIO są do wyboru wiele razy w tygodniu.

Zapraszamy!