HOME
menu

Opis zajęć

STRONG by Zumba

Nie ma czasu na nudę! Na zajęciach zapomnicie o liczeniu powtórzeń, a skupicie się na dobrej muzyce. Kombinacja ćwiczeń plajometrycznych oraz kardio zsynchronizowanych z oryginalnymi utworami dopasowanymi do każdego kroku. Każdy przysiad, każdy wypad, każdy burpee jest prowadzony przez muzykę, która pozwala z ostatniego powtórzenia wycisnąć jeszcze pięć następnych. Podczas godzinnych zajęć spalisz kalorie, wysmuklisz ramiona, nogi, brzuch oraz pośladki. Plajo lub energiczne ćwiczenia takie jak high kneesburpees czy jumping jacks występują naprzemiennie z izometrycznymi wypadami, przysiadami oraz kickboxingiem. Patrycja gotowa jest stawiać Wam nowe wyzwania każdego dnia!

 

Brzuchy

Świadomość, stabilizacja, bezpieczeństwo, wzmacnianie to podstawowy cel zajęć. Podczas tego treningu rozwijamy świadomość: jak ćwiczyć, co robić aby ćwiczenia były bardziej efektywne  ale przede wszystkim bezpieczne. Bezpieczeństwo to nieodzowny element każdego treningu. Rozwijając mięśnie CORE zaczynamy stabilizować nasz organizm, czego efektem jest zdrowy i bezpieczny kręgosłup .

Dla kogo: Początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany.

 

Strong & Sexy:

Zajęcia na których zarówno Panie jak i Panowie znajdą coś dla siebie. Trening rozwijający siłę i kondycję, to połączenie treningu z mały obciążeniem ale dużą ilością powtórzeń, efekt - bezpieczne stawy, smukła sylwetka, jędrne mięśnie. Dodatkowo podczas tych zajęć wprowadzane są elementy treningu interwałowego mające na celu “przyśpieszenie” pracy naszego metabolizmu (after burn effect). 

Dla kogo: średniozaawansowany, zaawansowany.

 

Zajęcia Funkcjonalne:

Trening podczas którego nasze mięśnie pracują i rozwijają się harmonijnie. Celem tych zajęć jest poprawa koordynacji, siły oraz wydolności naszego organizmu. Jakie korzyści przyniesie Ci trening funkcjonalny?

  • Poprawa ogólnej sprawności fizycznej
  • Poprawa codziennego funkcjonowania
  • Harmonijny rozwój mięśni 
  • Poprawa koordynacji
  • Wielopłaszczyznowe wzmacnianie wszystkich segmentów naszego ciała.
  • Wzrost wydolności organizmu
  • Wzrost szybkości, gibkości

 

Dla kogo: Początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany.

 

Trening Runamgeddonu:

Trening przygotowujący do biegów z przeszkodami. Podczas zajęć pracujemy nad kondycją oraz radzeniem sobie z różnego rodzaju przeszkodami. Nieodzownym elementem tego treningu jest rozwój siły, zwłaszcza siły eksplozywnej. Zajęcia stworzone zarówno dla osób które dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z runmageddonem, a także dla tych którzy już biegają i trenują. 

Dla kogo: Początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany.

 

Sztangi:

Trening z wykorzystaniem sztang oraz ciężaru swojego ciała. Podczas treningu łączymy elementy siłowe oraz kondycyjne. Zróżnicowany trening pod względem intensywności oraz indywidualnie dobranego obciążenia przynosi korzyści  w postaci rozwoju siły mięśniowej oraz zgrabnej sylwetki. Sztanga to nie tylko przyrząd dla kulturystów oraz mężczyzn. To narzędzie dzięki któremu nogi mogą być szczupłe, pośladki jędrne a tułów smukły. 

Dla kogo: Początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany.