HOME
menu

O nas

Regulamin Enjoy Fitness

FITNESS - to niedawno oddana część klubu ENJOY. Znajdziesz u nas ciekawe zajęcia w dużych i małych grupach, treningi personalne oraz sporo przestrzeni, gdzie można ćwiczyć. Nasze sale wyposażone są w sprzęt marki REEBOK. Informacje dotyczące poszczególnych stref, zajęć czy trenerów znajdziesz w menu.

logo_fb.png

Poniżej znajdują się informacje dot squashowej części ENJOY

Klub squasha Enjoy w Bielsku-Białej powstał w roku 2009 w pofabrycznym budynku byłego zakładu „Befama” w Bielsku-Białej. Początkowo jego nazwa to Modelarnia, w 2015 roku zmienił nazwę na Enjoy. W budynku, w którym mieści się główna część klubu znajdowała się swego czasu modelarnia odlewnicza zakładu "Befama", stąd też wzięła się pierwsza nazwa obiektu. Klub początkowo posiadał 6 kortów do squasha, w późniejszym czasie, przed odbywającymi się w klubie Mistrzostwami Świata Juniorów zostały dodane kolejne 3 co powoduje, że aktualnie klub ten jest największym ośrodkiem squasha na śląsku.  

Modelarnia Siłownia i Fitnes dla kobiet, która dzieliła wcześniej obiekt z klubem Enjoy przeprowadziła się na ul. 3-go Maja, pod obiektem Zabawowo. My natomiast uruchomiliśmy siłownię funkcjonalną z zajęciami grupowymi.