HOME
menu

Logo-Volvo-Squash-League_szer645.jpg

Nasza Volvo Liga Squasha rozkręca się!

Mamy przyjemność poinformować, że Trendy Hair Fashion Polska zostało sponsorem organizowanej w naszym klubie ligi squasha kobiet. Liga Kobiet funkcjonuje już od kilku miesięcy, od dzisiaj będzie istniała jako Trendy Liga Kobiet. Aktualnie mamy dwie 8-osobowe grupy, ale czekamy na kolejne panie chętne do współzawodnictwa i sportowej rywalizacji. Trendy jako sponsor ligi damskiej po koniec każdej kolejki będzie przeznaczał wszystkim! zawodniczkom ligi bony pieniężne oraz vouchery zniżkowe do wykorzystania na usługi w ich salonach fryzjerskich. Została ustalona łączna suma nagród na kwotę 800zł w każdej kolejce. Także jest o co grać! 

trendy-www_szer645.jpg

Natomiast w ubiegły piątek nagrodziliśmy za wyniki ligowe Michał Pudełko - zawodnika z grupy 4-tej. Otrzymał on od jednego z naszych partnerów ligowych - sklepu "Time Zone" - bon na kwotę 250zł na zakup zegarka. Gratulujemy raz jeszcze! Sklep "Time Zone" mieści się w Galerii Sfera przy ul. Mostowej 5 w B-B.

Przypominamy, że w obrębie całej Volvo Squash League funkcjonuje u nas liga OPEN oraz Trendy Liga Kobiet. Volvo Squash League w ciągu 7-miu miesięcy stało się największą ligą squasha na Śląsku - dziękujemy Wam za to! Emotikon smile
Dziękujemy również wszystkim sponsorom: Volvo Auto-Boss, Trendy Hair Fashion, Decade Music Club, Heroes, Dot Blue, Abakon, Moto Spa, Time Zone oraz Squash Promotion Group.

P.S. Jeśli uważasz, że ktoś z Twoich znajomych mógłby chcieć dołączyć do naszej ligi, przekaż mu dane do nas. Jeśli dołączy i wskaże Ciebie jako polecającego, dostaniesz od nas godzinę kortu gratis i niespodziankę :)