HOME
menu

W weekend w klubie ENJOY SQUASH został rozegrany kolejny turniej z cyklu Enjoy Cup. Tym razem padł u nas rekord liczby uczestników, których w sumie było prawie 70. Na otwarcie w piątek wieczorem wystąpili seniorzy, wśród których gościliśmy dwie rakiety z TOP 15 ogólnopolskiego rankingu:

• Marcina Kozika z Zabrza - aktualnie #11 w Polsce i byłego Mistrza Polski Seniorów
  • Kubę Wasilewskiego także z Zabrza - aktualnie #15 w Polsce, były wychowanek Marcina Kozika, grający aktualnie w największej lidze w Polsce tj. Volvo Squash League właśnie w naszym klubie.

Najlepszy z bielszczan okazał się Krzysztof Pietras pracujący na co dzień w Krakowie a turniej wygrał Kuba Wasilewski w finale właśnie z Marcinem Kozikiem z wynikiem 3:1. GRATULUJEMY !!!!

Warto dodać, że był to ogólnopolski turniej pod szyldem Polskiej Federacji Squasha (PFS) o wysokiej kategorii B1, której nie mieliśmy w klubie od pewnego czasu.

W turnieju kobiet zwyciężyła Jola Kapica, dla której był to pierwszy wygrany turniej w karierze. Drugie miejsce przypadło Lucynie Kręcichwost, a trzecie miejsce zajęła Maria Jarzembowska.

W niedzielę 24.01.2016 rozegrano turniej juniorski w kategoriach do 11 i 13 lat. Najlepszy z najmłodszych znowu okazał się Oliwier Fojtuch, który po raz drugi z rzędu pokonał Magdę Szewczyk - tym razem w trzech setach 3:0. Turniej poniżej lat 13 wygrał wychowanej ENJOY Kajetan Lipski pokonując w zaciętym pojedynku Nataniela Hernasa także z naszego klubu wynikiem 3:2. Trzecie miejsce pojechało do Zabrza z Aleksanderm Kozikiem, którego tata był finalistą piątkowego turnieju seniorów.

W tym miejscu chcieliśmy w imieniu klubu ENJOY podziękować rodzicom za ich liczny oraz aktywny udział w turnieju i dopingowanie swoich pociech. Z przyjemnością gościmy Państwa w klubie i już teraz zapraszamy na kolejny turniej.

Dziękujemy sponsorom i partnerom turnieju: firmom Hi-tec (http://hi-tec.com.pl/), Perfect Body Center (http://perfectbodycenter.pl/) oraz High Contrast (http://www.hcdesign.pl/) - za ufundowanie nagród w turnieju. Oraz naszemu partnerowi kulinarnemu cyklu - restauracji Maximus (http://www.maximus.bielsko.pl/) - za fantastyczny krupnik, którym delektowali się gracze w przerwie między meczami :)

Dodatkowo przypominamy, że w dniach 13/14 lutego 2016 będziemy gospodarzem turnieju juniorskiego najwyższej rangi rozgrywanej w sezonie (kategoria A - PFS). Zapraszamy serdecznie dzieci, rodziców - także tych, którzy chcą dopiero zapoznać swoje pociechy ze squashem.