HOME
menu

W ubiegłą upalną sobotę tj. 06.06.15 w naszym klubie odbył się Charytatywny Turniej Squasha pod nazwą 6615. Turniej połączony z był z częścią charytatywną podczas której powołana do życia została fundacja: JUMP for sport. Głównym celem fundacji będzie pomoc dzieciom będących w trudnej sytuacji życiowej – będziemy chcieli przekazywać im naszą pozytywną energię, aby uczynić ich życie nieco lepsze. Więcej informacji nt. wydarzenia: www.6615.pl.

W turnieju zagrało 27 zawodników i zawodniczek. Rozegrany został turniej OPEN oraz turniej kobiet. W finale turnieju OPEN zgodnie z oczekiwaniami spotkali się: Daniel Poleshchuk oraz aktualny lider polskiego rankingu Przemek Atras. Przemek robił co mógł, ale nie był w stanie zagrozić Danielowi przegrywając ten mecz w stosunku 0:3. Trzecie miejsce wywalczył Krzysiek Pietras, który ograł w meczu o trzecie miejsce Wacka Staszkiewicza. W turnieju pań niezwyciężona była Jola Szlesinger, która nie oddała żadnej przeciwniczce ani gema. Drugie miejsce przypadło Marcie Martyniak, trzecie Karolinie Ziomkowskiej.

Wieczorem odbyła się część charytatywna, na której licytowaliśmy zgromadzone od partnerów tej akcji przedmioty. Cała zebrana kwota z licytacji w całości zostanie przekazana na cele charytatywne. Szczegóły już wkrótce na stronie fundacji: www.jumpforsport.pl.

Podczas całego dnia była również wyklejana specjalna tablica złożona ze 107 elementów. Naklejane niewielkich rozmiarów kwadraciki utworzyły finalnie logotyp fundacji tym samym odtajniając nazwę fundacji :) W ten sposób wszyscy będący na turnieju mieli możliwość symbolicznego przyczynienia się do powstania fundacji.
W trakcie przerw w finałowym meczu, dzięki uprzejmości Kasi Wirtek-Fajfur, widzowie mogli obejrzeć ciekawe występy grupy akrobatycznej złożonej z młodych zawodniczek. To co pokazały dziewczyny spotkało się z gromkimi brawami.


Podium turnieju OPEN:
1. Daniel Poleshchuk
2. Przemysław Atras
3. Krzysztof Pietras

Podium turnieju damskiego:
1. Jolanta Szlesinger
2. Marta Martyniak
3. Karolina Ziomkowska

Szczegółowe wyniki turnieju są dostępne na stronie partnera technologicznego BestOf5

 

plakatgramdruk-bezlogosow.jpg

gramwpomaganie-logotypy.jpg

logo-jump-final-fullcolor.jpg