HOME
menu

W piątkowy wieczór w klubie Enjoy odbył się pierwszy w tym sezonie turniej. Turniej miał rangę PFS B, co oznacza, że zawodnicy zdobędą punkty do ogólnopolskiego rankingu zawodników, zostanie również uwzględniony w rankingu klubowym Enjoy Squash Cup Ranking, który aktualnie powstaje. W turnieju wzięło udział 30 zawodników w kategorii OPEN oraz 6 zawodniczek w kategorii damskiej. Zabawę zaczęliśmy o 19-tej, a zakończyliśmy ok. 1 w nocy.

W turnieju kobiet zwyciężyła faworytka Lucyna Kręcichwost, która wszystkie mecze wygrała bez straty gema. Druga była Katarzyna Błach, która uległa tylko Lucynie, a 'brąz' wywalczyła Maria Jarzembowska. Panie grały mecze grupowo każda z każdą w formule BestOf3.

W kategorii OPEN zwyciężył Bartek Gil, który w całym turnieju oddał tylko jednego gema. W ćwierćfinale pokonał turniejową jedynkę ze Śląska - Artura Smolenia 3:0, w półfinale Maćka Klisia 3:1, w finale ograł aktualnego Mistrza Polski do lat 17-stu Maksa Wielgusa 3:0. Trzecie miejsce wywalczył Michał Kędzierski pokonując M.Klisia 3:1.

Szczegółowe wyniki turnieju są dostępne są tutaj: OPEN oraz DAMSKA.

Sponsor turnieju - Perfect Body Center - przeznaczył dla najlepszych graczy w kategorii OPEN nagrody w postaci voucherów na łączną sumę 400zł do wykorzystania w ich sklepie firmowym. Przedstawiciele PBC byli obecni również na turnieju gdzie serwowali zawodnikom napoje, żele i suplementy diety firmy Olimp.

Dzięki restauracji z Międzybrodzia Bialskiego "Nad Wodospadem", będącej partnerem kulinarnym cyklu, zawodnicy mogli rozkoszować się pysznym żurem pomiędzy meczami :)

Piątkowe turnieje będę systematycznie rozgrywane w klubie Enjoy.