HOME
menu

Podczas 24 finału WOŚP wspólnie z naszymi Partnerami przygotowaliśmy dużo atrakcji dla każdego kto zdecydował się wesprzeć działalność fundacji. 

W ostatnią niedzielę, 10.01.2016 w godzinach od 11:00 do 16:00.  W tym czasie każdy z około 50 gości obecnych w tym dniu w klubie, zarówno stałych graczy jak i nowych odwiedzających miał szansę rozegrać mecz z ligowiczami Volvo Squash League - największej ligi w Polsce. Także nasi juniorzy stawiali czoła każdemu przeciwnikowi z ligi. Najodważniejsi stawali do walki z potężnym rywalem, którym był Daniel Poleshchuk - najlepszy gracz przebywający w Polsce (117 miejsce w rankingu Professional Squash Association). Nasz trener personalny Paweł Salamon udzielał wszystkim zainteresowanym porad treningowych.  Oczywiście zachęcaliśmy gorąco wszystkich do wrzucenia dowolnego datku do jednej z czterech puszek które mieli ze sobą w tym dniu w klubie orkiestrowi wolontariusze.

Nasi Partnerzy również przygotowali ciekawe atrakcje na ten dzień. Firma Aktywniaki, która organizuje kreatywne imprezy dla dzieci, zorganizowała dla nich ciekawe zajęcia artystyczne, również nasza figlarnia była otwarta dla nich przez cały dzień. Całości dopełnił dmuchany megadart oraz fotobudka, gdzie każdy miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia za darmo.

Na każdego, kto zgłodniał w czasie całego dnia czekał kocioł pysznego żurku podarowanego nam od restauracji Maximus z Bielska-Białej.

Chcieliśmy serdecznie podziękować restauracji Maximus z Bielska-Białej za pyszny żurek, Aktywniakom za zorganizowanie ciekawych zajęć dla dzieci a Fotodziobakowi za udostępnienie fotobudki a przede wszystkim tym, którzy tego dnia byli z nami i wsparli cel, jakim w tym roku był: „zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów”.