HOME
menu

W ubiegły piątek odbył się w naszym klubie kolejny turniej z cyklu Enjoy Squash Cup. Wzięło w nim udział 50 zawodników, którzy zagrali w dwóch kategoriach: OPEN oraz damskiej. 

Zjechali się do nas gracze ze Śląska, z Krakowa, Wrocławia a Domagoj Spoljar, kilkunastokrotny Mistrz Chorwacji i faworyt turnieju OPEN przyjechał do nas z Poznania w którym trenuje na co dzień. 

W turnieju damskim zwyciężyła Anna Huseynova z Sosnowca, rozstawiona w turnieju z 'trójką'. Najwyżej rozstawiona - Magda Wróblewska - była finalnie trzecia, a drugie miejsce przypadło Gosi Buksie. Marysia Jarzembowska, grająca na co dzień w klubie Enjoy znalazła się tuż za podium.

Turniej OPEN wygrał wspomniany wcześniej faworyt - Domagoj Spoljar. Niektórzy pamiętają go dobrze z sierpnia ubiegłego roku kiedy reprezentował drużynę 'Reszty Świata' w organizowanym przez nas wydarzeniu "Squash na Chrobrym" (squashnachrobrym.pl). Pokonał w finale turniejową 'dwójkę' - Grzegorza Przybysza z Wrocławia. Trzecie miejsce zajął Czech Patrik Pelech. Maciek Kliś, reprezentujący klub Enjoy, zajął miejsce czwarte - z uwagi na bardzo wyrównany wcześniejszy pojedynek z Maksem Wielgusem (wychowanka klubu Enjoy) i zmęczenie po tym meczu nie był w stanie powalczyć o podium. 

Był to już ósmy turniej cyklu Enjoy Squash Cup. Z racji coraz mocniejszej obsady na tych turniejach postanowiliśmy uruchomić dodatkowy cykl turniejów niższej rangi dla graczy reprezentujących niższy poziom gry. O szczegółach poinformujemy już wkrótce. 

Szczegółowe wyniki są dostępne tutaj: http://goo.gl/IjZi3l

Dziękujemy sponsorom i partnerom turnieju: firmom Hi-tec (http://hi-tec.com.pl), Perfect Body Center (http://perfectbodycenter.pl) oraz High Contrast (http://www.hcdesign.pl) - za ufundowanie nagród w turnieju. Hotel Bania z Białki Tatrzańskiej ufundował nagrodę specjalną - nocleg dla dwóch osób wraz z wejściem do strefy Sielsko Anielsko dla jednej z osób, które zostały do ceremonii zakończenia.

Podziękowania należą się również naszemu partnerowi kulinarnemu cyklu - restauracji Maximus (http://www.maximus.bielsko.pl) - za fantastyczną zupę, którą delektowali się gracze w przerwie między meczami.

Partnerem medialnym cyklu jest portal http://bielsko.biala.pl/

bania.jpg