HOME
menu

Szukasz sportu dla swojego dziecka? Masz pytania?
Zadzwoń!  tel.: 606-718-771

W Enjoy Squash funkcjonuje Program Juniorski. Składa się on z kilku rodzajów zajęć a jego bezpośrednim celem jest popularyzacja squasha jako sportu rekreacyjnego oraz zawodniczego.

 

IMG_4560.jpg

Kajetan Lipski kat. OU19 Grupa ELITE | SPONSORED BY: TECNIFIBRE POLSKA 

Program Juniorski w klubie ENJOY:

1. Dzień Otwarty dla juniorów - raz na kwartał organizowany jest dzień otwarty dla dzieci, młodzieży a także rodziców, którzy chcą zapoznać się ze squashem. Zapewniamy sporo ruchu w trakcie zajęć oraz emocji podczas turnieju. Maluszki zapraszamy zarówno na korty jak i do figlarni gdzie pod nadzorem opiekunki spędzą miło czas. Zapewniamy także nagrody, zdrowe poczęstunki oraz dyplomy.

2. Szkółka Juniorska - zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Zajęcia prowadzone są w grupach o średniej wielkości nadzorowanych przez trenerów klubu ENJOY:

  • Iga Łaba - zajęcia indywidualne oraz grupowe codziennie od 13:00 do 17:00

 

IMG_1951.JPGNataniel Hernas kat. OU19 Grupa ELITE | SPONSORED BY: SALMING SQUASH POLSKA

3. Zajęcia indywidualne z trenerami - Twoje dziecko nie lubi zajęć grupowych? Szkoda, ale nadal możemy nauczyć go squasha lub poprawić posiadaną już wiedzę. Grono współpracujących z nami trenerów zapewni zajęcia na najwyższym poziomie.

4. CAMPY weekendowe - co najmniej raz w miesiącu organizowane są campy dla juniorów na każdym poziomie zaawansowania, podczas których, skupiamy się na głównie na technice, nauce sędziowania oraz przygotowaniu motorycznym. Prowadzone pod okiem trenerki oraz koordynatorki całego programu juniorskiego Igi Łaby. Trwają od godz. 11:00 do 14:00. 

5. Turnieje Juniorskie - raz na miesiąc organizowane są turnieje dla młodych zawodników z cyklu Enjoy Squash Cup kat. B+ dzięki którym dzieciaki zbierają punkty do rankingu Polskiej Federacji Squasha

6. Turnieje Europejskie - raz na miesiąc najlepsi juniorzy biorą udział w turniejach europejskich pod okiem Macieja Klisia oraz Igi Łaby. Mają wtedy szansę zobaczyć efekty swojej ciężkiej pracy. Wyjazdy są zazwyczaj 4 dniowe, jest to świetna zabawa oraz nagroda dla tych, którzy wkładają całe serce do gry.

IMG_1953.JPG
Mikołaj Kliś kat. OU13 Grupa ELITE 


7. ELITE JUNIOR - dla najzdolniejszych oraz najbardziej pracowitych dzieci i młodzieży uruchomiliśmy zaawansowany program. Treningi prowadzi nasza najbardziej wykwalifikowana kadra:

  • Wacław Staszkiewicz - trener z certyfikatem Level 2
  • Maciej Kliś - trener i wykładowca Światowej Federacji Squasha (WSF) - Level 3

Poniżej znajduje się lista naszych podopiecznych reprezentujących barwy Enjoy:

  • Kajetan Lipski - kategoria do 19 lat
  • Nataniel Hernas - kategoria do 19 lat
  • Mikołaj Kliś - kategoria do 13 lat 

W ostatnim czasie została utworzona tzw "grupa pościgowa" w skład której wchodzą dzieci w wieku 7-11. W przyszłości grupa ta ma rywalizować w turniejach ogólnokrajowych oraz europejskich. 

Informacje dotyczące występów naszych najmłodszych adeptów znajdują się na profilu na Facebooku.

IMG_6445.JPGENJOY SQUASH JUNIOR TEAM - BRĄZOWI MEDALIŚCI DRUŻYNOWYCH MISTRZOW POLSKI JUNIORÓW 2019

 

Zrzut ekranu 2021-10-5 o 13.08.43.jpg