HOME
menu

Prezentujemy zdjęcia, z ogólnopolskiego turnieju juniorskiego rangi A "Enjoy Junior Squash Open 2016", który odbył się w weekend w naszym klubie. W turnieju udział wzięła prawie setka zawodników, która reprezentowała 10 kategorii wiekowych. Dodatkowo rozegraliśmy również kategorię dla najmłodszych graczy czyli tych juniorów którzy nie ukończyli jeszcze 9 roku życia :) 

Zawodnicy naszego klubu spisali się na medal! I to nie tylko jeden :) Max Wielgus wywalczył złoto w dwóch kategoriach: OU17 i OU19, Mateusz Szewczyk wywalczył srebro w OU19, Kajetan Lipski zwyciężył w kategorii Ou13, Nataniel Hernas ukończył tą kategorię na trzeciem miejscu. Wielkie gratulacje! :) 

Dziękujemy juniorom i ich rodzicom za przybycie do Bielska-Białej i uczestniczenie w turnieju. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok na kolejnej odsłonie tego turnieju :)

Dziękujemy sponsorom i partnerom turnieju: Hi-Tec Polska(http://hi-tec.com.pl/), Perfect Body Center Sfera Bielsko(http://perfectbodycenter.pl/) oraz High Contrast (http://www.hcdesign.pl/), restauracji Restauracja Maximus(http://www.maximus.bielsko.pl/). 
Partnerem medialnym turnieju jest portal www.bielsko.biala.pl(http://bielsko.biala.pl/).

Szczegóły turnieju, drabinka turniejowa, są dostępne na tej stronie: http://goo.gl/72s4XD

plakat-turniejA-2016.jpg