HOME
menu

W piątek wieczorem odbył się w naszym klubie kolejny turniej cyklu Enjoy Squash Cup. Był to turniej wyjątkowy - pierwszy raz w historii naszego klubu udało nam się rozegrać turniej OPEN w randze B0 czyli najwyższej możliwej randze. Było to możliwe dzięki bardzo mocnej obsadzie oraz wysokiej frekwencji. W turnieju wzięli udział m.in. Pavel Sladecek, który na swoim koncie ma tytuł Mistrza Czech oraz aktualnie najlepszy zawodnik w ogólnopolskim rankingu Przemek Atras. Taki też był finał, który zakończył się na korzyść gościa z Czech. Przemek stracił kilka gemów we wcześniejszych meczach stąd sił na finał już nie starczyło. Trzecie miejsce zajął Kuba Wasilewski, aktualnie #15 zawodnik Polski, który uczestniczy w lidze klubu Enjoy i wygrał jej ostatnią kolejkę. W turnieju OPEN łącznie wzięło udział 38 zawodników. 

W turnieju kobiet zwyciężyła Lucyna Kręcichwost tuż przed Agnieszką Wierą i Anią Gasentzer. 

Szczegółowe wyniki są dostępne tutaj: http://goo.gl/UcZXwr

W niedzielę natomiast odbył się juniorski turniej będący drugą częścią do piątkowego turnieju seniorów. Została rozegrana jedna kategoria wiekowa - OU11 (poniżej 11 roku życia), w której wystartowało 8 dzieci. Zwyciężył Oliwier Fojtuch, który w finale pokonał Sebastiana Płonkę 3:1. Trzecia była Magda Szewczyk. 

Dziękujemy sponsorom i partnerom turnieju: firmom Hi-tec (http://hi-tec.com.pl), Perfect Body Center (http://perfectbodycenter.pl) oraz High Contrast (http://www.hcdesign.pl) - za ufundowanie nagród w turnieju. Hotel Bania z Białki Tatrzańskiej ufundował nagrodę specjalną - nocleg dla dwóch osób wraz z wejściem do strefy Sielsko Anielsko. 

Podziękowania należą się również naszemu partnerowi kulinarnemu cyklu - restauracji Maximus (http://www.maximus.bielsko.pl) - za fantastyczny gulasz, którym delektowali się gracze w przerwie między meczami.

Dzieciom i rodzicom dziękujemy za przybycie, sportową rywalizację i kibicowanie. Zapraszamy na kolejne turnieje cyklu Enjoy Squash Cup.

bania.jpg