HOME
menu

* cena ulgowa w przypadku kiedy wszystkie osoby korzystające z kortu posiadają zniżkę. Jeśli na dwie osoby tylko jedna posiada prawo do ulgi, druga z nich opłaca połowę ceny normalnej. Ulgi przysługują uczniom i studentom do 26 roku życia za okazaniem legitymacji.

* w pon-pt w godz. 7-15 oraz w weekend istnieje możliwość wynajmu kortu w preferencyjnej cenie 25zł jeśli na korcie odbywać się będzie indywidualna lekcja z instruktorem squasha klubu Enjoy (jest to cena jedynie za kort, rozliczenie z instruktorem pozostaje pomiędzy klientem a nim).

wypożyczenie sprzętu: rakieta 5 zł, piłeczka 3 zł

Opłaty za zajęcia odbywające się w klubie:

Squash Budzik: Zajęcia grupowe pod nadzorem trenera, które odbywają się w godzinach 7:30-9:00 we wtorki i czwartki. Koszt — 30 zł/1 h lub 40 zł / 1,5h.

Squash dobranocka: Zajęcia grupowe pod okiem trenera — Macieja Kliś, przeznaczone dla zaawansowanych graczy w squasha. Zajęcia odbywają się w poniedziałki o 19:00. Opłata za udział w zajęciach: 29zł.

Pierwszy krok: Zajęcia grupowe pod nadzorem trenera — Tomasza Figura, przeznaczone dla początkujących graczy w squasha. Odbywają się w poniedziałki o 17:00,18:00; wtorki o 18:00; czwartki o 18:00. Opłata za udział w zajęciach to 29 zł(cena obejmuje trenera, kort, sprzęt).

VolvoAuto-Boss Liga Klubowa: Jest to największa liga squasha w Polsce, ponad 100 osób rywalizujących ze sobą w 10 grupach. Jedynym kosztem udziału w lidze jest opłata za kort na którym zawodnicy rozgrywają mecz ligowy. Kolejka ligowa trwa 7-8 tygodni.

 

multisport squash     benefitsystems squash