HOME
menu

 

Cena 35zł za kort z instruktorem obowiązuje, gdy w zajęciach uczestniczy 1 osoba. W przypadku 2 i więcej osób uczestniczących w indywidualnych zajęciach z trenerem, obowiązuje cennik standardowy. Cena dotyczy opłaty za kort. Rozliczenie z instruktorem pozostaje między klientem a nim. 

wypożyczenie sprzętu: rakieta 5 zł, piłeczka 3 zł

Opłaty za zajęcia odbywające się w klubie:

Pierwszy krok: Zajęcia grupowe pod nadzorem trenera — Tomasza Figura, przeznaczone dla początkujących graczy w squasha. Odbywają się w poniedziałki, wtorki i czwartki o 17:00. Opłata za udział w zajęciach to 30 zł(cena obejmuje trenera, kort, sprzęt).

NEXT: zajęcia grupowe prowadzone przez Tomasza Figura. Przeznaczone dla osób średnio zaawansowanych oraz wracających do squasha po długiej przerwie. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki i czwartki o 18:00 i 19:00. Opłata za godzinę zajęć to 29zł

Volvo Auto-Boss Liga Klubowa: Jest to największa liga squasha w Polsce, ponad 100 osób rywalizujących ze sobą w około 10 grupach. Jedynym kosztem udziału w lidze jest opłata za kort na którym zawodnicy rozgrywają mecz ligowy. Kolejka ligowa trwa 7-8 tygodni.

 

 

multisport squash     benefitsystems squash